VIP KUPUJÚCI


VIP KUPUJÚCI:

Cieľom je ponúknuť exkluzívnu službu ľudom, ktorí hľadajú vysnívanú nehnuteľnosť, niektorým sa možno už ju dlhšie nedarí nájsť, iný práve začínajú hľadať, nevedia ako začať a čo všetko ich čaká.

Od toho som tu ja, aby som Vás previedol celým týmto procesom, ktorý môže byť niekedy náročný. Viete, že tu mate profesionálneho partnera, ktorý vie čo ma robiť a celým procesom Vás prevedie od vyhľadávanie, financovania až po úspešnú kúpu.

NA OSOBNOM STRETNUTÍ SI PREJDEME:

TÁTO SLUŽBA JE VHODNÁ PRE:

 

Takúto službu ponúkam aj klientom, ktorý vyslovene nekupujú nehnuteľnosť pre seba ale iba z investičným cieľom prenajať nehnuteľnosť, mať pravidelný príjem s prenájmu nehnuteľnosti, ktorý pokryje náklady na byt a hypotéku. Takýmto spôsobom si viete vytvoriť stabilne zhodnotenie svojich peňazí. Nehnuteľnosti s dlhodobého hľadiska vždy budú len stúpať.

Čo je na tom úžasné? Spláca Vám to hypotekárny úver a v prípade, že by ste potrebovali peniaze použiť na niečo iné, vždy je tu možnosť predaja často krát s nemalým ziskom.

Asi si hovoríte, že s prenájmom sú starosti Vám sa to nechce riešiť, súhlasím s prenájom sú starosti a na túto Vašu obavu ponúkam aj službu VIP PRENÁJOM, kde všetky starosti hodíte na mňa a ja sa o všetko postarám.

Bližšie info k službe VIP PRENÁJOM nájdete TU.

 

Klienti môžu investovať svoje nasporené peniaze, alebo zobrať hypotekárny úver s ktorým pomôžem.

 

Kontaktujte ma, dohodneme termín stretnutia, ktorý bude obidvom vyhovovať, kde Vám zodpoviem všetky vaše otázky.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov