Referencie


Dobrý deň, ďakujem za služby počas sprostredkovania kúpy bytu. Od obhliadky až po kúpu bola spolupráca na profesionálnej úrovni. P. Martin Čuha zabezpečil všetky veci nutne k prepisu od zmlúv, katastra až po prepis všetkých energií, čím nám ušetril kopec času pri prepise. Môžem teda len odporúčať!

S pozdravom Vico

Týmto sa chcem poďakovať realitnej kancelárii KING REAL a konkrétne p. Martinovi Čuhovi za veľmi profesionálny, ľudský a ústretový prístup pri predaji nehnuteľnosti. Informácie o postupe sme dostávali počas celého priebehu predaja. Z našej strany maximálna spokojnosť a p. Martina Čuhu môžeme odporučiť všetkým, ktorí budú potrebovať podobné služby. Ďakujeme.

Miroslav Janko tel. 0905 118 560

Určite p.Čuhu odporúčam, kladne hodnotím profesionálnu a promptnú komunikáciu pri vzniknutých situácií pri predaji bytu. V neposlednom rade aj profesionálny servis a rýchly predaj nehnuteľnosti.

Renáta Valigurová

So službami realitnej kancelárie KING REAL a konkrétne pána Martina Čuhu som bola veľmi spokojná. Riešila som kúpu bytu v Prešove. Majiteľka byt predávala bez realitnej kancelárie avšak ja som pomoc pri kúpe bytu chcela. Pán Čuha ochotne vysvetlil proces predaja a kúpy bytu obom stranám, naplánoval procesy a kúpa bytu prebehla hladko. Odporúčam všetkými desiatimi.

Juliána Hrúzová +421 911 119 437

Dobrý deň prajeme pán Martin Čuha, chceme sa Vám poďakovať za sprostredkovanie predaja nášho bytu, za Váš profesionálny prístup ku klientom, taktiež ďakujeme Vašej kolegyne, Vaše sprostredkovateľské služby môžme odporučiť aj iným záujemcom, prajeme Vám úspechov vo vašej práci a spokojných klientov.

rodina Čisárová

Chcem sa touto cestou poďakovať realitnému maklérovi kancelárie KING REAL Martinovi Čuhovi za rýchly predaj bytu k všeobecnej spokojnosti. Jeho prístup bol promptný, odborný, profesionálny. Jeho pracovná doba bola neobmedzená, dokonca pracoval aj v dňoch pracovného pokoja. Veľmi si na ňom vážim jeho ľudský prístup, húževnatosť a promptné riešenie každého problému. Postaral sa o všetko od vizualizácie cez právne služby až po odhlásenie plynu, elektriny,… Obrátila som sa na neho preto, lebo už v minulosti nám pomohol nájsť si domček našich snov. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby realitnej kancelárie určite sa na neho obrátim a budem ho odporúčať

Galajdová K. 0908 986 778

Touto cestou by sme sa chceli podeliť s našou skúsenosťou so spoločnosťou KING REAL. Pána Martina Čuhu sme oslovili hneď, ako sme začali hľadať našu vysnívanú nehnuteľnosť. S jeho prácou a húževnatosťou sme boli veľmi spokojný. Pomohol nám pri hľadaní, sprostredkovaní, následnej kúpe bytu a všetkých potrebných formalít k dosiahnutiu úspešného cieľa. S radosťou budeme odporúčať služby p. Martina Čuhu našim známym. Ešte raz ďakujeme za všetko.

Michaela & Pavol 0910 488 855

Veľmi pekne Vám osobne aj KING REAL ďakujeme za sprostredkovanie kúpy pozemku, za profesionálne vystupovanie a ľudský prístup pri komunikácii aj pri následnom dolaďování pri kúpe daného pozemku. S radosťou Vás budeme ďalej odporúčať. Prajeme veľa pracovných úspechov a veľa uzatvorených zmluv.

Martonová&Figmik, 0949 479 390

Hodnotenie pre realitného makléra Martina Čuhu a realitnej kancelárie King real, kúpa nehnuteľnosti - 3 izbového bytu Prešov, čo sa týka prístupu, ochoty a ústretovosti tak maximálna spokojnosť s pánom Martinom a tiež zároveň s jeho bratom majiteľom, konateľom firmy. Taktiež sme boli veľmi spokojný s ľudským prístupom, ochotou riešiť veci aj mimo pracovnú dobu a podobne. Tiež sme boli milo prekvapený čo sa týka odbornosti, pripravenosti a informovanosti realitného makléra ohľadom realít, kúpy nehnuteľnosti, právnych veci, riešenia ohľadom prihlásenia energii, zmenu platiteľa bytovému podniku atď. Ak by sme v budúcnosti chceli riešiť niečo ohľadom realít, tak sa určite obrátime na túru realitnú kanceláriu. Takže týmto hodnotením sa chceme ešte raz za všetko poďakovať Martinovi Čuhovi, jeho bratovi a celej realitnej kancelárii King real.

S pozdravom Miro a Anna

So spoluprácou s pánom Martinom Čuhom a realitnou kanceláriou KING REAL som bol maximálne spokojný. Komunikácia bola korektná a efektívna. Oceňujem profesionálný prístup v každej situácií, ktorý sa ukázal najmä v ťažších/napätejších chvíľach. Pán Čuha neustále komunikoval, vysvetľoval a bol nápomocný. Je to človek, ktorého pomoc a skúsenosti, chcete mať pri tak dôležitých rozhodnutiach, ako je kúpa nehnuteľnosti/pozemku. Určite odporúčam!

Michal Demjanovič, 0948 114 646

Chceli by sme vám pekne poďakovať za sprostredkovanie kúpy pozemku v peknej lokalite. Ďakujeme za váš prístup, a za dôsledné a korektné jednanie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Rodina Čisárová

Dobrý deň p. Čuha, chcela by som Vám poďakovať za Vašu pomoc pri predaji rodinného domu. Oslovili sme viacero realitných kancelárii, ale predaj sa vôbec nehýbal. Až sme oslovili Vás a vďaka Vašej vytrvalosti a húževnatosti sa predaj podaril, za čo sme veľmi vďační. Vašu prácu hodnotím veľmi pozitívne a Vašu realitnú kanceláriu KING REAL budem odporúčať známym. Prajem Vám veľa spokojných klientov a ešte raz veľká vďaka.

rod.Šišovska /0905289250

Dobrý deň, pán Čuha ! Aj touto cestou sa Vám chceme ešte raz poďakovať za Vaše služby pri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujeme Váš profesionálny a ľudský prístup k našim požiadavkám, ochotu kedykoľvek sa stretnúť. Celý proces prebehol rýchlo a bez komplikácií, čo nás prekvapilo a potešilo. Ešte raz vďaka za poskytnuté služby a prajeme veľa úspechov v pracovnom a osobnom živote. Vás a realitnú kanceláriu KING REAL v ktorej pracujete budeme určite odporúčať každému kto to bude potrebovať, určite budú spokojní, tak ako my.

rodina Hockova 0907996486

Dobrý večer p. Čuha, vďaka za pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Páčilo sa nám ako dôkladne sa venujete všetkým detailom vo fáze prípravy predaja, zverejnenia ponuky a taktiež v závere pri "dotahovaní formalít". Váš prístup je výbornou rovnováhou medzi pragmatizmom a perfekcionizmom. Poznanie výhod/nevýhod predávanej nehnuteľnosti, triezvy názor na naše očakávania, čo sa predajnej ceny týka, ochrana osobných údajov, spätná väzba po každej obhliadke a mnoho ďalšieho je pre Vás samozrejmosťou, s ktorou sme sa nemali možnosť vždy stretnúť pri predchádzajúcich spoluprácach s inými maklérmi. Celá spolupráca bola pre nás príjemná no predovšetkým časovo nenáročná.

Miklošovci +421902091433

Dobrý deň, pán Čuha! Ďakujeme za Vašu pomoc pri predaji bytu, boli sme veľmi spokojní s prípravou dokumentácie, kúpno-predajnej zmluvy, so zverejnením ponuky, so sumou, ktorú sme za byt včas dostali. Môžeme len odporúčať ďalším záujemcom.

Strakovci 0905923783

Dobry den, ocenujem profesionalny pristup realitneho maklera a promptne riesenie predaja nehnutelnosti, vratane pripravy zmluv o predaji, ktore boli po pravnej stranke napisane bez chyb a realizacia predaja bola uskutočnená bez akychkolvek problemov. Dakujem.

Tibor Bednar 0904 656 333

Pan Cuha je jednoznacne velky professional a vdaka nemu sme prehodnotili nas negativny nazor na realitnych maklerov. Pomohol nam pri hladani a kupe nasho vysnivaneho pozemku, vsetko prebehlo rychlo a hladko, kedze kladol doraz na detaily zmluvy a ochranu nas ako kupujucich. Urcite odporucame.

Jurčišin 0949726918

Mali sme problém prenajať penzión v Levoči. Päť realitných agentúr na Spiši to nedokázalo za rok sprostredkovať. Napriek väčšej vzdialenosti sme nadviazali spoluprácu s real. agentúrou KING REAL s Košickou pobočkou. Agentúra nám sprostredkovala nájomcu. Nájomca nám ale po dvoch rokoch odišiel. Opäť sme to skúšali prenajať cez agentúry na Spiši. Bezvýsledne. Obrátili sme sa aj teraz na KING REAL. Sprostredkovali nového nájomcu a urobili to grátis ak bonus za to, že nám predošlý nájomník odišiel. Zvlášť chcem vyjadriť vďaku p. Martinovi Čuhovi ktorý sa zachoval vo všetkých momentoch maximálne profesionálne.

Ing. Václav Vojtkovský +421 905 646 149

Prístup p. Čuhu pri kúpe domu vzhľadom na netradičné či neštandardné riešenie bol profesionálny a dokázal rýchlo reagovať na nové potreby, ktoré vyvstali. Boli sme spokojní, že sme sa nemuseli starať o úradné náležitosti, ktoré sú nevyhnutné a súvisia s kúpou nehnuteľnosti. My ako kupujúci hodnotíme prácu p. Čuhu pozitívne a môžeme ho len doporučiť iným záujemcom. Týmto mu chceme poďakovať a popriať veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

rod. Reichlová, Prešov

Spoluprácu s realitnou kanceláriou KING REAL pri predaji nehnuteľnosti môžem hodnotiť veľmi pozitívne, čo sa tyká kompletného servisu ako aj rýchlostí sprostredkovania predaja ponúknutých nehnuteľnosti. Som veľmi spokojná, ďakujem.

Martina Lacková

Spolupraca s realitnou kancelariou Kingreal a realitnym agentom Martinom Čuhom bola efektivna, priama a casovo nenarocna. Mal som moznost vyberat z niekolkych nehnutelnosti v celom meste Presov a nakoniec aj najst taku z ktorou som spokojny. O uradne zalezitosti som si nerobil ziadne starosti, lebo som vedel ze je to v dobrych rukach. Urcite vam odporucam spolupracu z panom Martinom Čuhom a prajem vela uspechov pri kupe nehnutelnosti.

Radoslav R.

S prácou Martina Čuhu som bola veľmi spokojná. Spolupracovali sme spolu na dvoch bytoch. S prvým som mala problém s hypotékou. Nevidel s tým žiadny problém a poradil mi veľmi dobrú hypotekárnu poradkyňu. Keď sa už nedalo nič robiť ponúkol mi svoje služby, že mi nájde iný byt. Tak sa aj stalo. Za krátku dobu mi našiel iný byt, šiel so mnou na obhliadku a riešil veci s inou realitnou kanceláriou. S jeho prácou som bola spokojná

Miroslava Riganová

Keď sme s manželkou rozmýšľali nad kúpou nejakého domčeka, jeden známy mi nechal kontakt na realitnú kanceláriu King Real a zároveň poskytol môj kontakt p.Čuhovi, obchodníkovi King Realu, ktorý ma oslovil ešte skôr ako ja jeho. Ponúkol mi niekoľko zaujímavých ponúk. Samozrejme jedna z nich nás veľmi zaujala. No, keď sme si uvedomili, koľko vybavovačiek a starosti nás to bude stáť, ako to všetko zvládneme tak sme to chceli skoro vzdať a to hneď na začiatku po problémoch s vybavovaním hypotéky, no Vaša realitka nám dokázala, že nikdy sa netreba vzdávať svojho sna. Páni Čuhovci nám poskytli také riešenie vďaka, ktorému sa nám podarilo získať pekný vysnívaný domček. Chceme sa Vám ešte aj takouto formou poďakovať za ozaj profesionálny a rýchly prístup a spoluprácu. Určite Vašu realitnú kanceláriu budeme odporúčať aj ďalším známym. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej práci a hlavne veľa spokojných klientov

Mária a Anton

Spoluprácu s realitnou kanceláriou KING REAL pri predaji nehnuteľnosti môžem hodnotiť veľmi pozitívne, čo sa tyká kompletného servisu ako aj rýchlostí sprostredkovania predaja ponúknutých nehnuteľnosti.

Bukovinsky Marek

Dobrý deň p. Čuha, Na základe Vašej prosby reagujem, s Vašimi službami som bol spokojný, vedeli ste mi poskytnúť fundované informácie, ktoré som potreboval ku kúpe nehnuteľnosti, rýchle skontaktovanie sa s predávajúcimi ako aj nájdenie riešenia pri kúpe nehnuteľnosti. Netreba hľadať nedostatky ale riešenia len tak môže byť predávajúci aj kupujúci spokojný a tým aj Vy. Verím, že i naďalej sa Vám i Vašim kolegom bude dariť nájsť spokojných zákazníkov.

Ľubomír Bavolyár

Ďakujem za vaše služby počas kúpy bytu. Spolupráca bola na dobrej úrovni. Prajem veľa spokojných záujemcov.

Radoslav Oravec

Ďakujem Vám za pomoc pri predaji bytu. Peniaze nám prišli v plnej výške. Všetko je z našej strany OK. Spolupráca bola výborná. Do budúcnosti sa s radosťou obrátim na Vás a využijem Vaše služby.

Monika Juriková

Dobrý deň pán Čuha, chceli by sme sa Vám poďakovať za služby, ktoré ste nám poskytli pri kúpe nášho nového bytu. Veľmi si pochvaľujeme Váš prístup po profesionálnej aj osobnej stránke. Vaša realitná kancelária sa postarala o všetko "papierovanie" vrátane vybavenia hypotéky, takže na nás ostalo v podstate len podpísanie zmlúv. Ešte raz vďaka za odvedené služby a vašu realitnú kanceláriu vrelo doporučíme každému kto sa opýta.

rodina Belušová

Martin Čuha, Touto cestou by sme sa chceli poďakovať p. Martinovi Čuhovi za profesionálny i odborný prístup pri predaji nehnuteľnosti. S Vašou prácou sme boli veľmi spokojní a radi Vás odporúčame ďalším záujemcom o predaj, či kúpu bytu.

rod. Sobotová

Komunikácia s maklérom p. Martinom Čuhom bola na profesionálnej úrovni, vrátane vybavenia všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja bytu. Vzhľadom na moju pozitívnu skúsenosť budem odporúčať RK King Real priateľom a známym.

K. Stašková

Dobrý deň, touto cestou vám chcem vyjadriť úplnú spokojnosť s predajom bytu prostredníctvom vašej realitnej kancelárie. Bol som veľmi spokojný s vašimi službami, ktoré ma odbremenili od všetkých povinností, týkajúcich sa kúpnopredajných zmlúv, katastra, odovzdania bytu, zaevidovania stavov plynu, elektriny a kúrenia a účasti pri zaevidovaní zmeny majiteľa bytu u všetkých dodávateľov energií. Vidno, že sa vo vašej práci vyznáte a robíte ju profesionálne. Ak v budúcnosti budem potrebovať služby tohto charakteru, určite sa obrátim na vašu kanceláriu KING REAL.

Ing. František Veselovský

Touto cestou by som sa chcel poďakovať a zároveň vyjadriť maximálnu spokojnosť akú vynaložil pán Martin Čuha pri zháňaní, sprostredkovaní a následnej kúpe bytu, za jeho ústretovosť, pevné nervy a hlavne jeho dlhodobé úsilie ktoré vynaložil aby mi pomohol nájsť to správne bývanie. Komunikácia s pánom Martinom Čuhom ako aj realitnou kanceláriou KING REAL bola na vysokej profesionálnej úrovni od samého začiatku až po finálny podpis kúpnopredajnej zmluvy. Na základe týchto skúseností budem realitnú kanceláriu KING REAL odporúčať všetkým priateľom a známym. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby tohto charakteru určite sa na nich obrátim znova. Týmto by som chcel popriať celej spoločnosti veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.

Mgr. Róbert Gubač – spokojný klient

Touto cestou by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárii KING REAL, konkrétne pánovi Čuhovi Martinovi a vyjadriť svoju spokojnosť s celým procesom predaja nehnuteľnosti. Oceňujem prístup od začiatku, ochotu a snahu predať nehnuteľnosť čo najskôr. Cely predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov. Ďakujem a odporúčam.

Martin Jurko, Sabinov

Firma KING REAL mi sprostredkovala predaj pozemku. Od začiatku komunikácia s p. Martinom Čuhom bola na vysokej profesionálnej úrovni, predaj pozemku prebehol do 4 mesiacov od podpisu zmluvy o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Po podpise kúpnej zmluvy mi boli ihneď poukázané peniaze na účet. Predaj bol realizovaný k maximálnej spokojnosti.

Emília Bartoniková

S prácou pána Martina Čuhu sme boli skutočne nadmieru spokojný. Ocenili sme príjemný prístup, ochotu a schopnosť pomôcť a poradiť po celý čas pri kúpe domu. Úradné záležitosti prebehli bez komplikácii a pán Čuha sa tomu venoval profesionálne a zodpovedne. Boli sme veľmi radi, že sa môžeme na neho spoľahnúť a že nás tak zbavil množstva starostí a vybavovania. Určite odporúčame a ak bude treba, radi sa sami na realitnú kanceláriu znova obrátime. Týmto Vám prajeme veľa pracovných a osobných úspechov, ďakujeme.

rod. Hutmanová, Prešov

Som spokojná s realizáciou predaja nehnuteľnosti, ktorú zrealizoval p.Čuha. Jeho vystupovanie bolo príjemné a veci spojené s predajom a prepisom nehnuteľnosti boli vybavené k našej spokojnosti. Ďakujem.

H. Lešková

Dobrý deň, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za doterajšiu spoluprácu pri predaji nášho bytu v Prešove, a taktiež za vybavenie všetkých potrebných formalít týkajúcich sa predaja. S Vašimi službami som bola veľmi spokojná, je vidieť že sa vo svojej práci dobre vyznáte, máte príjemné profesionálne vystupovanie. Vaše služby budem určite odporúčať svojim známym.

Dominika Vejčíková

Pána Martina Čuhu môžem len doporučiť, sprostredkoval nám kúpu bytu presne podla našich predstav. Určite ho odporučím aj známym a ďakujem mu týmto za našu spoluprácu.

Miroslava Borňasova

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov